Σας  ανακοινώνουμε  τα παρακάτω:

1. Τετάρτη  10 Ιουνίου 2015, οι μαθητές όλων των τάξεων θα σχολάσουν στις 12:30, ενώ το Ολοήμερο ΔΕΝ θα λειτουργήσει, μετά από απόφαση του Υπουργείου Παιδείας, γιατί οι σύλλογοι δασκάλων έχουν να ψηφίσουν για τους υποψηφίους Δ/ντές των σχολείων.

2. Παρασκευή  12  Ιουνίου 2015, το απόγευμα στις 7:30 θα πραγματοποιηθεί στην αυλή του σχολείου, η σχολική γιορτή με την ευκαιρία της λήξης του διδακτικού έτους. Οι μαθητές θα έλθουν στο σχολείο στις 7:20 το απόγευμα.

3. Δευτέρα 15 Ιουνίου 2015, το πρωί στις 9:00 θα δοθούν στους μαθητές οι έλεγχοι προόδου για το Γ΄ διδακτικό τρίμηνο, οι Τίτλοι Προόδου  και οι Τίτλοι Σπουδών για τους μαθητές της ΣΤ΄ τάξης. Μετά την επίδοση οι μαθητές θα σχολάσουν περίπου στις 9:30.