Παρέλαση 25ης Μαρτίου 2015

Το σχολείο μας θα πάρει μέρος στη παρέλαση της 25ης Μαρτίου 2015 με τους μαθητές των Δ΄ , Ε΄ και ΣΤ ΄ τάξεων.

Το τμήμα της παρέλασης θα συνοδεύεται από τον εκπ/κό Φυσικής Αγωγής, Κοντογιάννη Χρήστο, ο οποίος και θα συνοδεύσει το τμήμα στη παρέλαση, τη δασκάλα της Γ ΄τάξης Παπανικολάου Βασιλική και το Δ/ντή του σχολείου.

Η στολή της παρέλασης είναι για τα κορίτσια μπλε φούστα, άσπρο πουκάμισο και μπλε φουλάρι και για τα αγόρια μπλε παντελόνι με άσπρο πουκάμισο ή μπλουζάκι φούτερ.

Η μετάβαση στο χώρο της παρέλασης θα γίνει με λεωφορείο, που θα αναχωρήσει από το σχολείο (η ώρα αναχώρησης θα σας γίνει γνωστή με νεότερη ανακοίνωση).

Τα παιδιά σας θα τα παραλάβετε από το χώρο που περατώνεται η παρέλαση (στο άγαλμα πίσω από την παλιά γέφυρα).